Starostka podávala adventní polévku, která se vařila …

… v kuchyni základní školy nám. Jiřího z Poděbrad.
Kuchařky ZŠ nám. J. z Poděbrad s pracovnicí odboru školství Alenou Strosserovou, vedoucím oddělení jeslí Vojtěchem Dundychem a se starostkou MČ Praha 3 Vladislavou Hujovou letos uvařili 750 porcí rybí polévky. Nechyběly ani krutony z bílého pečiva.

“Proti loňskému roku jsme uvařili o 250 porcí více, protože polévka chutnala a byl o ni velký zájem,” informovala radní pro školství Jaroslava Suková, která zprostředkovala možnost vařit ve škole, jež stojí na náměstí, kde se polévka podávala.

Pro pracovníky v kuchyni to pro sobotu 17.12. znamenalo přijít na ranní směnu velmi brzy, aby v 11 hodin dopoledne mohli být uspokojeni první zájemci. Ruku k dílu ochotně přiložil i ředitel školy Miroslav Šoukal, který sice u vaření neasistoval, ale hotovou polévku přenášel z budovy školy do stanu na náměstí.

Podrobnější reportáž najdete v Radničních novinách.

K dobré náladě přispěly úsměvy i ostatních radních Prahy 3, kteří všem návštěvníkům popřáli klidné vánoční svátky a zdraví a štěstí v roce 2017.