Příměstský tábor 117. PS Kalich

MÁME JEŠTĚ PÁR VOLNÝCH MÍST!

Pobytové tábory pořádáme již více jak 15 let, ale letos jsme zařadili i jeden turnus tábora příměstského. Rozhodli jsme se tak na základě požadavku MČ Praha 3 a místních školek na pořádání příměstských táborů pro školkové děti v době letních prázdnin, kdy i školky mají prázdniny. Tábor je proto určen primárně pro děti ve věku od 4 do 7 let a bude probíhat poslední týden v srpnu (27.8. – 31.8.).

Program budu tematicky zaměřen na pohádky, které se rozutekly z pohádkové knihy. Každý den budeme do knihy vracet jinou pohádku, takže děti budou mít programově ucelený celý týden. Zároveň o nic nepřijdou, pokud se některý den nebudou moci programu účastnit. Pokud počasí dovolí, budeme trávit dny venku, v parcích a lesích, v případě nepřízně počasí zůstaneme v suchu a teple klubovny.

Sraz bude každý den ráno před klubovnou v Lucemburské 42 před naší klubovnou a návrat v odpoledních hodinách tamtéž. Jídlo a pití dávejte dětem s sebou.

Více informací je na našem webu www.117.cz nebo nás kontaktujte myska@117.cz.