Na kroužky s Ulitou

Na kroužky s Ulitou aneb Odpoledne bez starostí přináší:

bohatší nabídku kroužků (můžete vybírat z kroužků v Ulitě, multifunkční hale TJ Spoje nebo bazénu Pražačka)
odpolední program pro děti až do 18. hodiny (odpolední klub U [jů], kde mohou děti trávit čas, pokud nebudou na kroužku, zábavným i poučným programem anebo individuální aktivitou)
nadstardardní přístup k dětem i rodičům (dáváme důraz na individuální přístup, osobnostní rozvoj dětí i komunikaci a spolupráci s rodiči)
otevřené, příjemné a bezpečné místo pro děti

Pokud dítě přihlásíte na kroužek, který lze spojit s tímto projektem (klub bude otevřen od pondělí do pátku) lektor Ulity děti vyzvedne přímo ve škole a doprovodí na místo.

Jak vypadá den školáka v programu Na kroužky s Ulitou:

13:30 ze školy mě vyzvedává jako každý čtvrtek Klára – lektorka z Ulity; ještě čekáme na Jáchyma, který čeká vždycky před školou. Za chvilku volá jeho maminka Kláře, že dnes nedorazí, je nemocný.
14:00 přišli jsme do Ulity, do Účka – už nás vítá Alenka a těší se, až se vrátíme z kroužku. Nechávám si tam tašku, beru si jen věci na kroužek a jdu se s holkama rovnou převlíknout do šatny.
14:15 – 15:15 jsem na kroužku Jam dance. Je to tu bezva, dneska jsme dodělávali sestavu na vystoupení na Mikulášský. Už si to celý pamatuju!
15:20 Vrátila jsem se zpátky do klubu U. Koukám, že už má někdo rozdělanou svíčku, co tu dneska vyrábíme. Dám jí jako dárek mamce. Ta bude mít radost!
16:10 Ještě hrajeme na hřišti hru, dokud nás je tu dost. Je to sranda, ve škole takové hry neznají.
16:50 Dělám si domácí úkol z prvouky. Alenka mi trochu pomáhá. Ukazuje mi knížku, kde je koloběh vody pěkně nakreslený.
17:15 Přišla mamka, ale já chci jít až s Luckou a ta jde před šestou. Mamka šla zatím na kafe a já si s Luckou ještě hraju Pukec.
17:50 Už se oblíkáme. Mamka ještě vypráví Alence, jak mě bavilo o víkendu jezdit na bruslích.
Během školního roku máme pro děti, které navštěvují klub U připraven bohatý program a akce, které pořádáme po přihlášení i mimo dny, které dítě navštěvuje. Například, podzimní tábor, vánoční večírek, návštěvu pečovatelského domu, jarní výpravu, únikové hry, sportovní odpoledne… 🙂

Více informací na www.nakrouzkysulitou.cz