Mikulášská v KC Vozovna

Do Vozovny přijde Mikuláš!

Pohádka, hry, překvapení, Mikuláš, čert, anděl a dárky pro děti, to je velká Mikulášská nadílka v KC Vozovna. Přijďte se pobavit s dětmi v neděli, 4. 12. 2016, v době od 17.00 do 19.00 hod. Protože je kapacita prostor omezena, účast nahlaste nejpozději do 1. 12. 2016 do 17. 00 hod. na info@zatrojku.cz.

Aby si děti užily nezapomenutelný podvečer s opravdovým Mikulášem, andělem a čertem, přiveďte je 4. 12. 2016 v 17.00 hod. do KC Vozovna. Tajemné sváteční setkání ve vánočně nazdobených prostorách Vozovny bude plné zábavy, překvapení a radosti. Děti mohou spolu s rodiči vstřebávat pravou vánoční atmosféru, ještě dříve, než se dočkají Štědrého dne, který je vyvrcholením nejkrásnějších svátků v roce.

Začneme krátkou filmovou pohádkou a pak už jen zazvoní zvonek, všemi očekávaný Mikuláš vstoupí na scénu a nadělování může začít. Děti určitě překvapí, co všechno Mikuláš se svými společníky, čertem a andělem, vědí. S každým klukem nebo holčičkou probere všechny neplechy, které děti celý rok prováděly. Před Mikulášem se totiž žádná špatnost neschová! Co tedy ale udělá s tím košem plným dárků, který bude mít s sebou? Všichni víme, že to nakonec dobře dopadne. Mikuláš je přece hodný a spravedlivý, a i když má sebou strašného (a také legračního) čerta, nenechá ho utrhnout ze řetězu, nebojte se. Kdyby se ale našel nějaký opravdu zlobivý rošťák a čert si nechtěl nechat říct, povolá na pomoc anděla a společně to všechno zvládnou. Takže každému z dětí nakonec stejně nadělí balíček plný dobrot. Než program v 19.00 hod. skončí, užijí si děti ještě spoustu další legrace a zábavy.

Rezervaci na Mikulášskou nadílku do KC Vozovna je nutné provést nejpozději do 1. 12. 2016 do 17.00 hod. e-mailem na info@kcvozovna.cz. S potvrzením rezervace vám následně budou zasány kompletní informace. V ceně 120 korun za dítě je započítán mikulášský balíček.