Kroužky na Pražačce

Rodinný klub Ulitka byl často zaměňován s nedalekým Domem dětí a mládeže Ulita, proto jsme se rozhodli ke změně názvu, který odráží to, čemu se budeme věnovat především – sportu a zdravému pohybu pro celou rodinu. Našim cílem je vybudovat místo pro rodinné, sportovní a pohybové aktivity a zahrnout v tom celou rodinu – děti, rodiče, babičku i dědu.

Proto náš nový název je RODINNÉ A POHYBOVÉ CENTRUM PRAŽAČKA.

Tímto měníme i logo. Poznáte nás také podle firemní barvy, kterou je žlutá, ve které budou např. oblečení naši lektoři.

Současně připravujeme cyklus pohybových a sportovních kroužků pro Vás i vaše děti. Kroužky vedou zkušení lektoři, kteří se sportu a pohybovým aktivitám věnují dlouhodobě, mají k tomu  odpovídající kvalifikaci a vztah. I nadále se setkáte s některými oblíbenými lektory, většina z nich nadále v Rodinném a pohybovém centru Pražačka zůstává a k nim se připojí nové tváře.  Jsme přesvědčení, že k této práci je potřeba jak nadšení, tak i odborné znalosti,  zkušenosti a proto je náš nový lektorský tým propojením všech těchto předpokladů.

V nové nabídce najdete osvědčené a oblíbené kroužky, ale i novinky. Tradičně naší cílovou skupinou jsou děti předškolního věku, ale nově rozšiřujeme nabídku kroužků i pro děti z prvního stupně základních škol.

Budeme rádi, když si k nám najdete cestu a přesvědčíte se sami.

Těšíme se na vás na Pražačce ☺.

Tým RPC Pražačka

mapa_krouzku_rodinne a pohybové centrum prazacka