Keramika ZŠ Jarov 1

Tvoření z hlíny a její dekorování, reliéfy, plastiky, nádoby. Práce na zadaných tématech, pro pokročilé možnost realizovat vlastní náměty. Individuální přístup k žákům a podpora talentů. Kroužky každoročně zakončuje tradiční červnová prodejní výstava, na kterou každé dítě věnuje jednu svou práci. Z prodeje přispíváme na školní vzdělání kmotřence Lobsanga Tanzina z Tibetu.

Fotografie našich keramik a fotoalba výstav najdete na adrese: <a href=”http://www.keramika-v-ulite.rajce.idnes.cz” target=”_blank”>www.keramika-v-ulite.rajce.idnes.cz</a>

Lektorka Oksana Maskaluková je oblíbenou lektorkou mezi dětmi a přínosnou kolegyní v týmu keramiček v Ulitě. Vzděláním je pedagog pro I. stupeň a volný čas. Jako lektorka keramicky byla objevena přímo v našich kurzech, kde získala všechny potřebné odborné znalosti a rozvinula výtvarné schopnosti. S dětmi pracuje již dlouho a stále ráda. Nyní je vedoucí školní družiny na ZŠ Jarov. Kdykoliv se ocitne mezi dětmi z Prahy 3, vždy se najde pár dětí, které jí nadšeně zdraví. Stále se sama aktivně věnuje keramice.