JSMEINLINE.cz

Za projektem JSMEINLINE.cz stojí skupina závodníků na inline, zkušení trenéři, pedagogové i nadšení bruslaři. Tým trenérů JSMEINLINE.cz se specializuje na výuku inline bruslení dětí i dospělých na amatérské i závodní úrovni a na rozšiřování povědomí o bezpečné jízdě na inline – především nošení helmy a výuka technik brzdění na inline bruslích. Naším cílem je v kurzech inline bruslení zaujmout co nejvíce dětí a dospělých a nabídnout jim tak aktivní a zábavné trávení volného času na bruslích.


Více informací na http://www.jsmeinline.cz/

– – –

Hledáme prostor pro zázemí našich sportovních klubů (inline bruslení, gymnastika, tenis a další akce jako sportovní kempy nebo turnaj Prague inline hockey cup).

Měli bychom zájem o prostor, kde bychom mohli rozvíjet naše sportovní aktivity.

Konkrétně je naše představa dvou (tří) menších místností nebo klidně i jedné větší + prostor, kde by mohl být sklad (míče – hodně míčů, lukostřelba, atletické pomůcky, gymnastické pomůcky, tenisové rakety míče, sítě, brusle – hodně bruslí, chrániče, bruslařský kolotoč, helmy, bruslařské překážky, stany apod.).

Ideální by byla spolupráce s nějakou školou nebo sportovištěm, kde by byl k dispozici prostor za rozumnou cenu. Dokážeme se i o nějaké sportoviště postarat (dohled, správcování – v kanceláři je často někdo během dne). Budeme se snažit dělat to, co umíme, a to je sport.

Kontakt: 724 800 309, petr@jsmeinline.cz