Čas na hokej – autogramiáda s hokejovými vítězi z Nagana i střílení na extraligovou branku

MŠMT pořádá hokejové odpoledne pro děti

Nechat si podepsat fotku od vítězů z olympijských her v Naganu, hokejistů Milana Hniličky a Martina Procházky, zkusit si střílení na extraligovou branku, prohlédnout si originální dres Jaromíra Jágra a vyfotit se s hokejovým maskotem Ťukem… To všechno vaše děti zažijí v rámci akce „Čas na hokej“, kterou připravilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje (ČSLH). Přiveďte je v úterý 17. ledna mezi 15h a 17h do naší hokejové interaktivní místnosti MŠMT na Senovážném náměstí 25. Vy se zase dozvíte více o tom, jak vaše nejmenší přihlásit na hokej či kde v okolí vašeho bydliště jsou nejbližší hokejové kluby i další užitečné informace. Vstup je samozřejmě zdarma.

Kdy a kde:

V úterý 17. ledna 2017 od 15h do 17h na Senovážném náměstí 25, Praha 1 v prostorách odboru sportu MŠMT (bývalá budova České spořitelny), ve výloze budou vystaveny hokejové dresy. Autogramiáda s olympijskými vítězi z Nagana 1998 proběhne od 16h do 17h.

Vybrané aktivity pro děti i rodiče:

Autogramiáda s držiteli zlaté olympijské medaile z Nagana a několikanásobnými mistry světa hokejisty Milanem Hniličkou a Martinem Procházkou
Trénink střelby na branku
Stickhandlingová dráha (zkouška práce s hokejkou)
Focení s maskotem
Ukázková výstroj k vyzkoušení a 30 let stará výstroj pro srovnání
Odborná přednáška trenéra ČSLH pro děti i rodiče
Drobné dárky pro děti a rodiče
Stiga hokej

Více informací na www.msmt.cz

hokej-pozvanka