Baletní škola BcA. Jána Nemce

Pojďte na balet …

Vážení, rád bych Vám ulehčil výběr zájmového využití volného času Vašich dětí a mládeže. Naše baletní škola působí na území Prahy 3 již od roku 1992. Za toto relativně dlouhé období prošlo naší školou množství žákyň a žáků. Někteří se rozhodli na základě získaných zkušeností a patřičného talentu pro profesionální dráhu tanečníka jiní chodili do naší školy a tanec/balet se jim stal jejich koníčkem. Proč tedy zrovna tanec/balet, napomáhá správnému držení těla, posilování svalů, vnímání a vztahu k hudbě všeobecně, rytmice, kultuře pohybu – tzv. kultivovaný pohybový projev.

Baletní škola pořádá výuku klasického tance-baletu pro děti od 5 do 18 let. Žáci naší školy se pravidelně účastní baletních soutěží v tuzemsku i v zahraničí. Naše škola je také organizátorem prestižní pražské baletní amatérské soutěže „Baletní mládí Praha Žižkov“, kterou budeme v letošním roce připravovat již 9. ročník.

Kromě pravidelné výuky připravujeme jednodenní víkendové taneční semináře s cvičením, tancem, obědem a plaváním. V srpnu pořádáme týdenní taneční kurzy v podobě příměstského tábora od 9.00 do 16.00 hod s cvičením, tancem, obědem a plaváním. Tyto aktivity jsou určeny nejen pro žáky naší školy, ale pro všechny zájemce.

Veškeré informace najdete na webu školy http://www.baletniskola.cz/.

Těšíme se na Vás.

Baletní škola BcA. Jána Nemce

Táboritská 23/1000 (Hotel Olšanka)

Praha 3 – Žižkov