20.3. / pá/ 11:00 – 12:00 / Národní týden trénování paměti – přednáška

Přednáška v rámci celosvětové akce “Týden uvědomění si mozku” (Brain Awareness Week), který od roku 1996 pořádá organizace Dana Alliance for the Brain (www.dana.org).

Od pondělí 16. 3. do neděle 22. 3. 2020 se koná Národní týden trénování paměti, v rámci nějž jsou pořádány osvětové přednášky po celé České republice již od roku 1996. Jeho cílem je přesvědčit nejen seniorskou populaci, že si ještě docela slušně pamatuje, když jí někdo poradí, jak na to. Trénování paměti je efektivní nástroj proti mentální deterioraci, a zároveň rychlá cesta ke zvýšení sebevědomí.
V rámci tohoto týdne se koná v prostorách Rodinného klubu Ulitka na Pražačce dílčí přednáška, která je určena pro širokou veřejnost a je v rámci projektu Rodina pro rodiny zdarma. Dozvíte se prostřednictvím vědeckých institucí, které se výzkumu mozku věnují a výsledky výzkumu aplikují v praxi, srozumitelnou formou o výsledcích výzkumu mozku.

kdy: v pátek 20.3. od 11 hodin
kde: prostory Rodinného klubu Ulitka – tělocvična

Akce je pořádána ve spolupráci s neziskovou organizací Právě teď o.p.s. Přihlásit se můžete prostřednictvím rezervačního systému na www.rkulitka.cz/akce nebo emailem info@rkulitka.cz, počet míst je omezen.

Projekt Rodina pro rodiny II reg. č. CZ.07.3.63/0.0/0.0/17_051/0000790 je spolufinancován EU. Realizátorem projektu je My.Aktivity o.p.s.

http://www.myaktivity.cz